Leden 2016

Top hračky letošních vánoc - Adrian

13. ledna 2016 v 14:51 | Andrea |  Testované hračky
V minulém článku jsme ukázali, jaké vánoční hračky vedou u téměř tříletého Alexe.
A jak je to u devítiměsíčního Adriana?

I ten si vánoce docela užil. Většinu času tedy prospal v Manduce, ale když byl vzhůru, snažil se cupovat balící papíry, to se mu moc líbilo.
A jednu hračku si zamiloval na první pohled - dřevěnou interaktivní kostu z Lidlu.


Nákupní tip - zimní kombinéza

10. ledna 2016 v 20:32 | Andrea |  Testované dětské potřeby
Sháníte-li pro své dítko kvalitní nepromokavou zimní kombinézu, mám pro vás tip.
Na e-shopu OStyle jsou nyní velké výprodeje zimního oblečení a špičkovou dětskou kombinézu OStyle stripe tam nyní můžete koupit za 1190 Kč, přičemž původní cena byla 1990 Kč.


Já jsem tam zrovna koupila druhou :-) Tu první jsem kupovala pro Alexe loni, ve velikosti na 1-2 roky. Velikost tedy úplně neodpovídá, na roční dítě je kombinéza rozhodně obrovská. Reálně je tedy tato velikost na dvou až tříleté dítě.
Nyní jsem pro Alexe koupila za tuto cenu ještě jednu, velikost 3-4, tu bude mít určitě minimálně na další dvě zimy.
Kombinéza je opravdzu moc pěkná, krásně teplá, dobře se obléká a hlavně má vodní sloupec 10.000 mm, což se u dětského oblečení moc často nevidí.
Kombinéza má kapucu, která se dá stahovat, stahovací jsou rukávy i nohavice, kde je navíc i protisněhový pás na gumu přes botu. Samozřejmostí jsou i reflexní prvky - prostě u této kombinézy bylo myšleno na všechno.
Opravdu velmi doporučuji!


Top hračky letošních vánoc - Alex

8. ledna 2016 v 23:15 | Andrea |  Testované hračky
Od vánoc už uplynula docela dlouhá doba na to, aby se dalo objektivně vyhodnotit, jaké dárky měly největší úspěch.
Začneme Alexem.

Alex toho dostal k vánocům docela hodně. Snažili jsme se držet rodiče na uzdě, ale úplně se to nepovedlo :-)
Rozbalování dárků ho bavilo tak, že je musel rozbalovat i za všechny ostatní. Dokud ovšem nenašel hit letošních vánoc. Pračku.
Od té doby jsme o Alexovi nevěděli, nic dalšího už ho nezajímalo. Způsobně seděl na zemi a neslyšet neustálé napouštění vody a ždímání, ani bychom nevěděli, že ho máme :-)
Už když jsme pračku kupovali, mysleli jsme, že by se mu mohla líbit. Má totiž pračky hrozně rád, doma se mnou musí vždy prát - nastavuje program, dává prášek do zásobníku, pračku zapíná i vypíná. Když je v televizi reklama s pračkou, zírá na ní jako na zázrak. Jak jsme tedy viděli malou dětskou pračku v Tescu, hned jsme ji vzali. Ale takový úspěch jsme opravdu nečekali.