Prosinec 2015

Autosedačka Romer Britax Kidfix SL SICT

21. prosince 2015 v 11:36 | Andrea |  Testované dětské potřeby
Adrianovi je sice teprve osm měsíců, ale autosedačka vajíčko (máme Maxi Cosi Cabriofix) už mu začala být malá. Tedy ještě by tam asi nějakou dobu být mohl, ale nechce. Už se mu tam prostě nelíbí a tak je tam naprosto nepříčetný. Protože autem jezdíme docela často, museli jsme tuto situaci urychleně řešit.
Zkusili jsme tedy Adriana posadit do Alexovy sedačky Maxi Cosi Tobi (9-18 kg). Změna jak mávnutím kouzelného proutku. Adrian má dost prostoru i výhled, je maximálně spokojený. Vše pozoruje a po chvíli jízdy usíná. Haleluja!
No ale kam teď s Alexem?
Následoval rychlý průzkum bezpečnostních testů autosedaček na váhu 15 kg a výše a studium recenzí. Favorit se objevil rychle - Römer Kidfix SL SICT.
Skladem na Feedo.cz. Minulý týden ve středu jsem sedačku objednala, ve čtvrtek mi bylo potvrzeno, že ji Feedo odesílá a v pátek už jsem ji měla doma! V takovou rychlost jsem v předvánočním čase ani nedoufala.Vánoční soutěž číslo 2 :-)

17. prosince 2015 v 23:14 | Andrea |  O nás
Výherkyni první soutěže už jsme na Facebooku :-)
Tentokrát tu máme od Feedo balíček obsahující kosmetiku Johnson's Baby pure protect a ovocný čajík Hipp a od nás placku "Máma".
Pro účast v soutěži stačí na Facebooku like a sdílení tohoto příspěvku a do komentáře nám napište, zda už máte nakoupené všechny vánoční dárky. My ještě ne a tak nás zajímá, zda v tom nejsme samy :-))

Vánoční soutěž

11. prosince 2015 v 17:14 | Andrea |  O nás
Na Facebooku jsme slibovaly, že do vánoc nachystáme ještě jednu soutěž a je to tady!
Ve spolupráci s e-shopem Feedo vyhlašujeme soutěže dokonce dvě :-)

Už dnes se můžete hlásit do té první - o dvě krásné sady stavebnic pro nejmenší.
Pro účast v soutěži stačí být fanouškem naší facebookové stránky stránky, nasdílet tento příspěvek na Facebooku a do komentáře napsat, pro jak staré děťátko byste stavebnice chtěli.

Hlásit se můžete do příštího čtvrtka, kdy vybereme vítěze a vyhlásíme soutěž číslo 2 :-)