Rostoucí hrazdička FISHER-PRICE

28. listopadu 2015 v 14:20 | Andrea
Hrací dečku podědil Adrian po Alexovi. Nějakou "no name", kupovanou v Tescu, nebo obdobném supermarkeru, už nevím. Účel docela splnila, byla dostatečně velká, podložka byla silnější a měká, pěkně izolovala od země a na hrazdičku se daly pověsit ruzné hračky. Ale vadilo mi to, že nebyla omyvatelná. Materiál byl takový plyšový. Navíc v bílé barvě. Takže se podložka hodně špinila a po několika vyprání už nebyl materiál tak příjemný.
Na fotce níže je naše původní podložka vidět.
Rozhodla jsem že, ze Adriánkovi pořídím podložku novou. Nejprve jsem se dívala po klasických podložkách s hrazdičkou a vůbec nevěděla, kterou vybrat. Na trhu je toho teď tolik...
Pak jsem ale narazila tuto rostoucí hrazdičku. Ta mne zaujala hned. Jelikož mám ještě jednu podložku právě od firmy Fisher Price, která je navíc omyvatelná, tedy praktická, samotná hrazdička by mi stačila. A rostoucí hrazdička se mi zdála jako perfektní nápad. Adrian už se v půl roce samozřejmě přetáčel a plazil, takže samotné ležení na zádech ho nebavilo, s touto hrazdičkou by si ale vyhrál i když bude sedět.
Fisher Price dělá navíc věci, ktreré jsou moc pěkné a hlavně kvalitní, takže vím, že mi vydrží i pro případ třetího
dítěte :-)
Hrazdičku jsem si objednala na Feedo, její cena je 1199 Kč.

Přišla ve velké papírové krabici, rozložená na několik dílů. Podle návodu mělo být sestavení primitivní, mě to ale chvíli zabralo. Přidělání nožiček k hracímu panelu totiž vyžaduje použití docela velké síly a toho jsem se zezačátku bála, abych hrazdičku nepoškodila. Nakonec se zadařilo a po chvíli přemítání jsem zvládla navléknout i zvířátka. Hledala jsem na nich pořád nějaký způsob zajištění a tak mi trvalo, než jsem pochopila, že žádné sofistikované jištění není, zvířítko drží jen díky založenému kousku popruhu, na kterém visí. Bála jsem se, že to nebude dostatečné a zvířátka budou padat. K mému překvapení ale drží perfektně a to s nimi Adrian lomcuje "ostošest".


Sestavená hrazdička je stabilní, nedá se nijak zvrhnout. Hraje docela příjemné melodie ve dvou úrovnich hlasitosti s možností úplného vypnutí (což jsem občas nucena udělat...:-)) Adrianovi se pod hrazdičkou líbí, tahá za zvířátka a do melodií se zaposlouchává. Ale na zádech vydrží jen chvíli, vetšinou se pak překulí na bříško a s hrazdičkou si hraje při pasení koníčků. Což je moc fajn, má tak pořád nataženou jednu z ručiček před sebou a pěkně si tím posiluje svaly.


No a jako žádná věc, kterou má Adian, ani hrazdička nenechává v klidu Alexe. Musí jí zkoušet také. "Hraní" na piano ho zaujalo natolik, že občas hrazdičku přehodíme do polohy pro sedící dítě (jde to vemi jednoduše jen povolením velkých plastových úchytů na boku), dáme mu k tomu židličku a on si na klávesy hraje, nebo vkládá do pultíku zvířátka.


Hrazdička je tedy moc fajn, pohrají si s ní oba kluci a líbí se mi i to, že je díky možnosti rozložení hodně skladná.
Za mne je to tedy výborná víceúčelová alternativa ke klasickým hracím podložkácm.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama