Listopad 2015

Nošení dětí - placky

30. listopadu 2015 v 16:42 | Andrea |  O nás
Nosíte děti v šátku nebo nosítku a jste na to hrdé?
Nyní se tím můžete všem "pochlubit", i když zrovna nemáte děťátko na sobě. Zároveň tím tak trochu podpoříte nošení jako takové :-)
Připravily jsme tři varianty "nosících" placek, snad se vám budou líbit.

Placka má rozměr 5,5 cm a stojí 39 Kč.
V případě zájmu piště na info@prubnihračku.cz.

Rostoucí hrazdička FISHER-PRICE

28. listopadu 2015 v 14:20 | Andrea
Hrací dečku podědil Adrian po Alexovi. Nějakou "no name", kupovanou v Tescu, nebo obdobném supermarkeru, už nevím. Účel docela splnila, byla dostatečně velká, podložka byla silnější a měká, pěkně izolovala od země a na hrazdičku se daly pověsit ruzné hračky. Ale vadilo mi to, že nebyla omyvatelná. Materiál byl takový plyšový. Navíc v bílé barvě. Takže se podložka hodně špinila a po několika vyprání už nebyl materiál tak příjemný.
Na fotce níže je naše původní podložka vidět.
Dětské výživy OVKO

26. listopadu 2015 v 15:52 | Andrea |  Testovaná dětská výživa
Úplnou náhodou jsem v Tescu narazila na pro mne dosud neznámou značku dětské výživy - OVKO.
Zaujalo mne označení BIO a k němu velmi neobvyklá cena - bylo to tuším kolem 28 Kč za skleničku zeleninovo-masového příkrmu o objemu 190 g (na internetu jsem pak viděla i ceny kolem 25 Kč).
Běžná cena za tyto příkrmy je spíše ke 40 korunám a pokud je někde označení "bio", jde to i výše.


Dětský pisoár

9. listopadu 2015 v 23:28 | Andrea |  Testované dětské potřeby
Tak tahle věc je "must have" pro všechny chlapečky! Už žádné "potupné" čůrání na nočník, ale na pravý pisoár, jako táta!Plenkové plavky T-tomi

9. listopadu 2015 v 21:32 | Andrea |  Testované dětské potřeby
S malým Alexem jsme absolvovali dva kurzy plavání. Jeden, když mu bylo 6 měsíců a druhý kolem jeho druhého roku.
Přišlo mi, že kurz plavání je pro dítě skvělý, naučí se nebát se vody, potápět, nějaké základy plavání atd. Zpětně se na to dívám tak, že takhle malé dítě zádný kurz nepotřebuje. Je to jen jedna z mnoha pastí na peníze maminek, které chtějí svým dětem dopřát co nejvíce. Cena okolo 400 Kč za lekci, která má obvykle 30-40 minut je opravdu dost šílená.
Ten první kurz Alexe alespoň trochu bavil, je totiž hrozný vodomil. Ale že by mu to něco zásadního přineslo si úplně nemyslím. Ten druhý kurz byl úplné fiasko. Alexe říkanky a organizované sbírání míčků ve vodě nebavilo, chtěl skákat a blbnout. Každá hodina skončila dříve nebo později řevem. Takže teď chodíme raději plavat sami, přemýšlím i o tom, že mu teď koupím permanentku do normálního bazénu a budeme chodit plavat pravidelně. A ve třech letech ho dám do kurzu, kde už se bude učit opravdu plavat.