Nafukovací válec Bestway

14. října 2015 v 15:37 | Andrea |  Testované dětské potřeby
Mladší děti mají tu smůlu, že většinu věcí dědí po starších sourozencích. Stejné je to i u nás - Adrian má většinu věcí - oblečení i hraček - po bráchovi. Občas se ale stane, že se Alex danou věc zlikviduje dříve, než ji Adrian zvládne podědit. U některých věcí je to jedno, ale pokud je to něco, co se osvědčilo, snažíme se většinou danou věc obstarat i pro Adriana.
Jednou z takovýchto věcí je nafukovací válec na lezení. Alex měl takovýto s krtečkem. Hodně si s ním vyhrál. Že by mu válec nějak zvlášť pomohl s lezením bych neřekla, ale měl ho rád. Válel se po něm, nebo válel s ním (líbila se mu cinkající rolnička uvnitř), v lehu na zádíčkách si o rukama držel a kopal do něj nožičkama. Bohužel se po něm válel i když už byl větší (a hlavně těžší) a to válec nevydržel a prasknul ve sváru.
Protože Adrianovi je už šest měsíců a brzy přijde doba, kdy začne lézt ( zatím si hraje na raka a plazí se pozadu), řekla jsem si, že mu válec pořídím také.
Přestože se "krteček" stále vyrábí, rozhodla jsem se pro válec o něco dražší, který se mi zdál větší a bytelnější. Konkrétně se jedná o tento tento válec značky Bestway.Oproti "krtečkovi", který měřil 40 centimetrů, je tento o dost větší - má centimetrů 64. A co se mi na něm moc líbí jsou zvýšené okraje, které by měli zabránit sklouznutí dítěte do strany.
Válec má pěkné barvy obrázky a uvnitř jsou obdobně jako u "krtečka" chrastící míčky. Válec jse nafoukla tak ze 3/4, aby se moc nekutálel a dalo se o něj dobře opřít. Adriánkovi přes něj opírám hruď a dávám ho na kolínka. Líbí se mu to a sám se na něm pohupuje dopředu a dozadu. Akorát ho u toho musím stále hlídat, už několikrát se vzepjal na nožičkách tak mocně, že se i s válcem překulil kupředu a letěl rovnou "na čumák".A teď se mu moc líbí, když na něj válec položím, když leží na zádíčkách. Drží si ho v rukou a zkoumá obrázky, hýbe s ním a naslouchá jak zvoní míčky a také ho moc baví do něj kopat. To si ho ale pokaždé vykopne z rukou, takže mu ho musím stále podávat :-)


Tak uvidíme, jestli ho válec časem trochu pošťouchne k lezení...pokud nám ovšem alespoň nějakou chvíli vydrží, protože se moc líbí i Alexovi, který se po něm pořád válí. Takže testujeme, jak dlouho válec vydrží nápor patnácti kilo :-))
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama