Netekoucí lahev Nuby

15. září 2015 v 22:37 | Andrea |  Testované dětské potřeby
Můj starší syn je lump. Když už jsem to přiznala sobě, přiznám to i veřejně. Pořád vymýšlí nějaké lotroviny a to je mu teprve 2,5 roku. Obávám se, že jeho pubertu nepřežiji...:-)
Jeden z jeho hitů je vylévat pití na zem. Nezáleží na tom, o jaké pití se jedná ani v čem se nachází, lije všechno. A když ho obyčejné vylévání znudí, nabírá si pití do pusy a prská ho. Na domluvy nereaguje a když se vztekám, má z toho strašnou srandu. Tak jsem se rozhodla, že než ho to přejde, budu škody minimalizovat tím, že mu budu dávat pití jen do lahviček, které netečou. Takže jsem na nějakou dobu vyřadila naše jinak oblíbené "Zdravé lahve" i plastové hrnečky.
Občas mu koupím pití Kubík Watter, které se prodává v docela pěkné lahvičce s pítkem s membránou, která zabraňuje vylití. Kubíka, který se mi zdá příliš sladký, mu naředím a lahvičku pak ještě párkrát znovu použiji. Ale opravdu jen párkrát, tento typ lahví se mi na opakované používání příliš nelíbí.

Začala jsem koukat po e-shopech po nějaké netekoucí lahvi a padla mi do oka tato od značky Nuby.


Pěkný design, podle fotky tvarování akorát tak do ruky, silikonové pítko ve tvaru brčka. A Alex pije brčky moc rád. Když lahev přišla, zaujala Alexe okamžitě. Díky zuřivému gestikulování a pořvávání "pití, pití" jsem pochopila, že ji chce hned vyzkoušet.
Láhev jsem tedy rozbalila a vymyla, potěšilo mne, že má poměrně široké hrdlo a pítko se dá velmi jednoduše našroubovat i vyšroubovat. Jako plus beru i plastové víčko/krytku jako ochranu proti znečištění.Udělala jsem do lahve pití a odevzdala jí netrpělivě podupávajícímu dítěti. A od té doby jsou on a lahev jako nerozlučná dvojka. Alex si ji okamžitě zamiloval, což dokázal tím, že jí vypil na ex. Lahev není příliš velká, ale 300 ml se mi na jeden zátah zdá přesto dost...Od chvíle, co máme Nubyho si Alex říká o pití mnohem častěji, což jsem moc ráda. Jen občas lituji, že láhev není alespoň půlitrová, aby mu to trochu déle vydrželo :-)


No a co se vylévání týče, tak to ho nepřešlo, snaží se vylévat i tuto láhev. Pouhé otočení dnem vzhůru mu ale nefunguje a když přitom mačká brčko (na to bohužel přišel dost rychle) teče to stejně jen trochu a to ho moc nebaví. Zatím. Uvidíme kdy přijde na to, jak odšroubovat pítko :-))

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama