Autíčko Oball

16. září 2015 v 11:31 | Andrea |  Testované hračky
Kdo má doma malé děti a nezná značku Oball, měl by zpozornět. Tato značka dělá opravdu skvělé hračky vhodné už od miminek. Na první pohled zaujmou atypickým vzhledem a neznám dítě, které by si s nimi rádo nehrálo. Navíc neobsahují žádné BPA ani ftaláty a lze je mýt v myčce na nádobí i sterilizovat. Prostě ideální produkt :-)
Náš první Oball jsem zmínila v článku Hračky pro kojence. Je už starý dva a půl roku a pořád vypadá jako nový. Malý Adriánek si s ním moc rád hraje. Proto jsem se rozhodla zkusit od stejné značky ještě něco dalšího a moc mne zaujalo toto autíčko.


Střecha autíčka je ze stejného materiálu jako Oball koule, tedy měký dírkovaný plast, který se i malým dětem dobře uchopuje a drží. Autíčko má moc pěkné barvy (dělá se ještě v červené variantě) a kuličky umístěné v kolech chrastí.
Použití je podle výrobce od tří měsíců, ale podle mého názoru si s ním nejvíce vyhraje dítě, které už dokáže sedét a lézt. Při ležení funguje autíčko spíše jen jako chrastítko a je potřeba dítě při hraní hlídat. Autíčko je přece jen trochu těžší a robustnější než klasická chrastítka pro miminka a dítě by se tak při ještě nepříliš koordinovaném pohybu ručiček mohlo bouchnout do obličeje. Adrian s ním naštestí zatím praštil jenom mě :-)
Autíčko se mu moc líbí, drží ho za střechu a chrastí s ním, přendavá si ho v ručičkách, strká do koleček.


Ale ještě větší radost z něj má Alex, Adrianovi ho pořád bere a jezdí si s ním po podlaze. A do kabiny dává řidiče - figurky Stikeez. Vzhledem k Alexově lásce autům jsem to ovšem předpokládala :-)
Alespoň se hezky ukázalo, že s touto hračkou si vyhrají jak miminka, tak i větší děti (Alexovi je dva a půl roku).


Kouli i autíčko Oball tedy nemůžu než pochválit, jsou to opravdu moc pěkné a praktické hračky a navíc za velmi slušnou cenu (míček 139 Kč, autíčko 169 Kč).
Kdo by se chtěl podívat i na další Oball produkty, tak velký výběr této značky mají na e-shopu Feedo.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama