Vibrační lehátko Bright Starts

29. srpna 2015 v 23:53 | Andrea |  Testované dětské potřeby
Vibrační lehátko od značky Bright Starts jsem koupila, když jsem čekala Alexe. Líbilo se mi vzhledově a bylo lehounké, velmi dobrá byla i cena - stálo asi 1200 Kč (před třemi roky).
Alexe jsme tam dávali více od chvíle, co držel pořádně hlavičku, do té doby jen občas (pro zpestření, aby pořád neležel) a s podhlavníčkem. Koupili jsme tento - viz foto) od značky Ben Bat a docela se nám osvědčil. Kromě lehátka jsme ho využili zejména v autosedačce.Alex, který měl vždycky problémy s usínáním, spal v lehátku moc pěkně. Vždycky jsme ho tam uhoupali :-) A to bez použití vibrací, ty jsme doteď ani nevyzkoušeli. Ručně. Lehátko má poměrně tenké nohy a tak pěkně pruží, takže je možné s ním dobře pohupovat. To měl Alex moc rád a pro nás to byla kolikrát záchrana, když jsme ho nemohli uspat.


Funkci vibrace jsme vlastně nikdy nezkusili, takže tu ohodnotit nemůžu. Součástí lehítka je hrazdička, která se velmi jednoduše vyndavá i zandavá, je nacvakávací. Na hrazdičce jsou umístěné tři hračky, které jsou pěkné, ale poměrně nepraktické. Jsou tam totiž napevno, takže je nelze vyměňovat za jiné. Navíc třeba kousátko je přidělané tak nakrátko, že ho dítě do pusy nedostane, ať se snaží sebevíce. Jinak ručičkami lze na hračky dosáhnout dobře, jak Alex, tak nyní i Adrian si s nimi vždy hráli pěkně.


Lehátko má tříbodový pás, který dítě dobře udrží, nikdy se mi nestalo, že by se třeba sám rozepnul. Potah lehátka je možné z kostry sundat a celý vyprat v pračce, což je velmi praktické, pokud dítě v lehátku krmíte. My to s Alexem občas dělali, jedl v něm rád.

Myslím, že za tu cenu je lehátko velmi slušné. Paradoxně nám sloužilo mnohem lépe než výrazně dražší lehátko od Fisher Price, které jsem pro Alexe koupila kvůli vyšši nosnosti. Toto lehátko je totiž bohužel jen do devíti kilo. Fisher Price bylo lehátko 3v1 s nosností do 18 kilo. Bylo krásné a líbila se mi variabilita posezu. Jenže Alex ho bojkotoval, chtěl sedět jen ve svém oblíbeném lehátku a tak jsem ho po nějaké době téměř nepoužité prodala.

V tomto provedení už se lehátko neprodává, má ale svého nástupce, který je poměrně inovovaný. Nové lehátko je polstrované, má odnímatelnou opěrku hlavy a kromě vibrací hraje i různé melodie. Nabízejí ho třeba zde.

 


Komentáře

1 Zuzana Zuzana | 8. září 2015 v 14:23 | Reagovat

Máme obdobné a dcera ho má také ráda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama