Hrací dečka BrightStarts Taggies

17. srpna 2015 v 0:26 | Andrea |  Testované hračky
Když byl miminko Alex, neměl rád nic plyšového. Prostě ho to nezajímalo. Hrál si spíše s hračkami, které vydávaly nějaké zvuky a usínal zásadně při kojení. Změnilo se to až v osmi měsících, kdy dostal od dědy k vánocům plyšového pandu z Ikey. Když jsem hračku viděla, hned jsem ji odsoudila k neúspěchu - plyšová a ještě velká. Alex se do pandy ale úplně nepochopitelně zamiloval. Museli jsme ho tahat všude s sebou a usínal s pandou v objetí. Drží ho to dodnes a pandy už máme celkem čtyři...Jak se začal o hračky zajímat Adrian, přemýšlela jsem, jakého mazlíka na hraní a hlavně spaní pořídit jemu. Abych zachovala tradici Ikey (spíše jsem doufala v opakovaný úspěch), koupila jsem mu tam "muchláčka". Je to bavlněná dečka s malou plyšovou králičí hlavou uprostřed. Trochu ho to zaujalo, hlavně za jízdy v autosedačce si to žmoulá v ručičkách, nedávno začal i ochutnávat králičí ucho (vegetarián z něj asi nebude). Ale žádný zázrak to není. Prohlížela jsem tedy nabídky z různých e-shopů, jestli mne něco nezaujme a narazila na hrací a usínací dečku BrightStarts. Tuto značku mám docela ráda, dělá pěkné věci a třeba vibrační lehátko od ní oba kluci milují.


Co se mi na dečce líbilo nejvíce byly visačky, kterých je tam dvacet! Alex totiž ze začátku na svém pandovi zbožňoval právě visačky, pořád je tahal a ocucával. To rozhodlo, že se tato dečka stane novým mazlíkem pro Adriana.
Když dečka dorazila, měla jsem z ní opravdu velkou radost. Dečka je prostě nádherná. Měkoučká, heboučká, s perfektním zpracováním. Každá visačka má dokonce jinou barvu. Na dečce není nic šustícího ani chrastícího, takže by měla být úplně ideální na usínání. Je i docela velká (rozměr 30x30 cm), takže jí lze použit i na částečné přikrytí miminka. No a perfektní je i to, že ji lze prát, což je důležité, protože je mi jasné, že ji Adrian bude ožužlávat. Hned druhý den ji dokonce poblinkal, takže bylo možné i vyzkoušet, co udělá dečka po vyprání. Výsledek byl potěšující, vypadá stále jako nová.Adrianovi se dečka moc líbí, pořád jí chytá do ručiček, tahá za ní a tahá si jí přes obličej. Visačky zatím úplně neodocenil, jsou na něj ještě moc malé a tak je nedokáže uchopit Ale to přijde.


Dečka také zatím nenahradila roli prsa při usínání, je to holt chlap a navíc s neustálou chutí k jídlu. Na spaní tedy máme stále mléko, ale doufám, že se časem naučí usínat i bez něj a do dečky vkládám v tomto procesu velké naděje :-)Dečku mám z eshopu Feedo, prodává se za 199 Kč, což je dle mého názoru velmi dobrá cena.
Hodnotím jí nyní na 9 bodů z 10 a až s ní Adrian poprvé usne, přepíši to na 10 :-)

Teď je říjen a já doplňuji, že dečka si svých deset bodů již vysloužila. Ilustrační foto níže :-))

 


Komentáře

1 Miki Miki | 17. srpna 2015 v 20:22 | Reagovat

Dobrý tip, díky!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama