Odrážedlo s chodítkem Lev

26. července 2015 v 0:03 | Andrea |  Testované hračky
Minisérii testů odrážedel jsem začala plastovými odrážedly typu motorky. Nyní se postupně podíváme na dvě odrážedla typu 2v1, tedy odrážedla a chodítka.
Jako první si vezmu na paškál odrážedlo-chodítko, které máme už dlouho, půjčila nám ho kamarádka, když byl Alex malý. Máme ho u sebe ještě pořád a tak si s ním nejspíše pohraje i Adrian :-)
Jedná se o odrážedlo Lev od Fisher Price.


Toto odrážedlo je určené pro úplně nejmenší děti, které se učí chodit. Na odrážedle se poměrně lehce zvedne sedlo a tím se dostane do větší výšky rukojeť. která je za sedlem připevněná. Dítě se tak může držet (podpírat) a odrážedlo strkat před sebou. Tím vznikne aktivní chodítko, které ale nejde zabrzdit a tak může dítěti ujet. Já osobně jsem proti chodítkům a tak jsme tuto variantu u Alexe nepoužívali.
Jako odrážedlo si Alex užil Lva více, i když to není odrážedlo v tom pravém slova smyslu. Dobré je, že je hodně nízké a stabilní, dítě na něm může pohodlně sedět a dobře dosáhne na zem. Akorát na něm nikam nedojede, odrážedlo je široké a zadní kolečka překážejí při odrazu. Na popojíždění po bytě to stačí, ale rozhodně to není odrážedlo na ven.
Alex si s ním přesto vyhrál dost, líbil se mu totiž čumák lva, který po stisknutí hraje melodii (ve dvou hlasitostech) a ještě bliká. A Alex zvučící hračky od malinka zbožňuje. Takže i když už dávno jezdil na plastové motorce, ke Lvovi se vracel, vydržel na něm i jen sedět a pouštet si hudbu :-)


Toto "odrážedlo" ode mne získává 6 bodů z 10 možných.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama