Kufřík Trunki

27. července 2015 v 14:04 | Andrea |  Testované dětské potřeby
Kufřík Trunki nás zaujal svým zajímavým vzhledem a nápadem, spojit kufr a odrážedlo. Cena 1500 Kč byla tedy hrozná, ale co se dalo dělat, kufřík se nám prostě líbil. Dnes už se dá koupit levněji, například nyní ho mají na Mallu za necelých 1200 Kč.

My máme tento, včelku Bernarda:
Kufřík je na to, že vypadá poměrně robustně a má velká kolečka, docela lehký. Plast se zdá kvalitní, mohl by dost vydržet. Panty na bocích fungují dobře, malé dítě (dvouleté) si je ale samo neotevře. Uvnitř kufříku je kapsa na drobnosti a popruh na držení věcí, což je šikovné. Dobré jsou i rozměry kufříku, které odpovídají velikosti palubního zavazadla. Objem je 18 litrů, což není mnoho. Kufřík je navíc tak tvarovaný (prohnutí a zapuštěná kolečka jsou na úkor místa), že se trochu hůře balí, nejsnáze se tam zabalí měkké věci. Ale nějaká hračka se také vejde.


Alexovi se celkem líbí, ale asi největší zábavou je pro něj zatím snaha dostat se dovnitř. Přestože miluje odrážedla, tak kufřík ho jako odrážedlo zatím vůbec nebere.
Doufám tedy, že k tomu ještě dojde a bude si kufřík i sám nosit či vozit.
Pokud ne, budou pro mne toto vyhozené peníze (kufřík je sice opravdu roztomilý, ale na pouhé nošení věcí by stačil nějaký batoh za zlomek ceny).

Za mne tedy kufřík získává 7 bodů z 10 a to zejména kvůli vysoké ceně.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama